Letní škola stepu - 2010 - Klášterec nad Ohří -> Podmínky, registrace

Podmínky, registrace

Pořadatel

Pavel Hrubec ve spolupráci s Kulturním domem Klášterce nad Ohří.

Zaměření

Škola začíná v sobotu lekcemi pro středně pokročilé stepaře (schopnost kopírovar jednoduché kroky a pohyby v pomalém tempu) a ve středu přirozeně přechází v lekce pro stepaře pokročilé (min. 1-2 roky pravidelného cvičení). Vyučovat se bude opakovaně podobná látka, ale postupně v rychlejším tempu a přiměřeném způsobu podání. Urychlenou formou výuky bude také zopakována vybraná látka z minulých ročníků, případně seminářů.

Vyučují se techniky, rytmy, krátké choreografie, chorusy, kánony, "variace slavných" a přidružené dovednosti (rekvizity, body drumming, taneční styly, ...) Více viz. minulé ročníkyna www.tap.hrubec.com.
Lektoři: bratři Hrubcovi.

Termín a místo konání

Kdy: 3.-10.7.2010
Kde: Kulturní dům Klášterce nad Ohří, Chomutovská 465 Mapy.cz
Příjezdy jsou možné v sobotu již od 10:00. Odjezdy po ukončení kurzu - uvolnit "noclehárny" a budovu je třeba v sobotu do 12:00.

Rozvrh

B - blok výuky   So Ne Po Út   St Čt So
09:00 - 12:00 vítání B B B B B B loučení
16:00 - 18:00 B B B odpočinek B B B
V jednom dni (dop.+odp. blok) = 270 minut výuky + 30 minut přestávek .. odpovídá šesti školním hodinám,
rozmístění přestávek dle vhodnosti, možnost posunu bloku výuky se souhlasem všech (dle počasí, skup. akcí, apod.)

Středně pokročilí

810 minut výuky,
látka stejná jako pokročilí, ale v detailech - základní techniky, pomalá tempa, detailně rozebrané kroky

Pokročilí

810 minut výuky,
plynule navazuje a rozšiřuje předchozí látku, různá cvičení užitých technik, různá tempa, aplikace na různá rytmická schemata, stylové varianty, práce s kontrastem, netradiční chorusy, rekvizity

Cena

při úhradě přijaté po uzávěrce přihlášek (např. hotovost na místě) při úhradě příkazem nebo složenkou přijaté do uzávěrky přihlášek
při skupinové (>1) on-line registraci na www.tap.hrubec.comníže
1/2 kurzu ( do úterý, nebo od středy)2760,-Kč 2300,-Kč od 1840,-Kč
celý kurz3540,-Kč 2950,-Kč od 2360,-Kč

Možnosti ubytování

Ubytování je možné zdarma přímo v kulturním domě, kde je k dispozici několik kluboven. Molitan a spací pytel je nutno mít vlastní. Náročnější si mohou zajistit ubytování v některých z místních hotelů a ubytoven. Hotel Slávie tel. 474 375 211, ubytovna Satanka Koliba tel. 603 152 280, Florian tel. 474 375 943, penzion Vanda tel. 474 376 296 nebo 604 667 939.

Stravování

Hotová jídla za rozumnou cenu lze dostat v místních restauracích (nejbližší - kavárna přímo v KD /bude-li v provozu/). Dále je k dispozici množství obchodů a obchůdků včetně marketů "minutku" od kulturního domu. V KD si můžete také vařit - vařiče k dispozici. Lžíce, hrnečky a ešusy je nutno přivézt vlastní.

Nestepové aktivity

Pro chvíle odpočinku od stepařských lekcí můžete navštívit několik zajímavých míst klášterecka: Aqua park s tobogánem, spoustou atrakcí a sportovišti, letní kino, zříceniny hradů v blízkém okolí, zámek a anglický park s unikátní faunou, muzeum porcelánu, řeku Ohři, Thunskou hrobku, lázně s prameny minerální vody, saunu, solária, masáže, hospody, hospůdky, ...

Souběžně s letní školou pravidelně probíhá i několik dalších zajímavých kulturních akcí klášterecka (více viz. stránky města).

Kapacita, storna

Maximální počet účastníků je omezen. V případě naplnění kapacity budou další registrace zablokovány.

Do termínu uzávěrky (12.6.2010) je možné změnit počet účastníků na objednávce bez poplatku (e-mail, telefon). Po termínu uzávěrky již bude změna možná jen s poplatkem 50% počítaným z rozdílu ceny proti předchozí ceně objednávky. Případný přeplatek z bezhotovostní platby pak bude vrácen, případný nedoplatek můžete doplatit na místě.

Přihláška (objednávka - předběžná registrace)

Není nezbytná - pokud Vás nebude ve skupině mnoho, nebo se rozhodnete na poslední chvíli, můžete přijet rovnou, přihlásit se a uhradit až na místě, ale pro jistotu před cestou ještě mrkněte na tuto www stránku (aktualizace, případ naplnění kapacity).

Pokud již nyní víte, že se akce zúčastníte, můžete se předem zaregistrovat. Získáte tak výhodu nižší ceny (při následné platbě příkazem), výhodu automatické rezervace místa ubytování (nocležníci), ale také výhodu kvalitněji přípravené akce (přesnější přehled o počtu účastníků). Uzávěrka příhlášek je 12.6.2010. Bezhotovostní platby musí být připsány na účet v kompletní výši nejpozději v den uzávěrky, jinak nebudou pro uznání slev brány na zřetel!

  Počet osob celý kurz:
  do úterý:
  od středy:
  Kontaktní
  údaje
  účastníka
  (případně
  zástupce
  skupiny
  nebo
  organizace)
  Jméno: *
  Adresa
  (včetně PSČ):
  Telefon:
  E-mail:
  Číslo bank. účtu:
  * povinný údaj
 1. Registrace:

  Registrovat se můžete on-line pomocí tohoto formulářena www.tap.hrubec.com nebo vytištěním, vyplněním formuláře a odesláním na adresu pořadatele:
  Kulturní dům
  Chomutovská 465, 431 51 Klášterec nad Ohří
  ředitel: Antonín Trejbal, tel. 474 375 726, 603 981 945
 2. Platební údaje:

  Platby přijímá výhradně Kulturní dům v Kč (CZK).
  Číslo účtu: 261108634/0600 vedený u GE Money Bank a.s.
  SWIFT kód BIC: AGBACZPP
  IBAN: CZ30 0600 0000 0002 6110 8634
  Označení měny: CZK
  Variabilní symbol: bude přidělen po registraci333 ("papírové" registrace - číslo účtu povinné)
  Částka: dle způsobu úhrady a počtu účastníků,
  Termín splatnosti: 12.6.2010 (uzávěrka přihlášek).
  Poznámka pro příjemce platby: jméno
  Doklad o zaplacení obdržíte na místě. Blatby je možné provádět i hotovostí na místě (viz. příslušné ceny).

... další informace na www.tap.hrubec.com

Různá omezení

Během kurzu není zajištěn pedagogický dozor! Účastníci mladší 18-ti let, budou do kurzu přijati pouze se souhlasem a podpisem zákonného zástupce! Účastníci mladší 16-ti let budou do kurzu přijati pouze za doprovodu a na zodpovědnost zletilé osoby. Během pobytu není zajištěn pedagogický dozor!

Použití vlastních opt. zařízení během lekcí není možné! Mimo lekce jsou vlastní zkoušky včetně použití záznamové techniky bez omezení (rozsáhlejší zkoušky nutno domluvit s organizátory).

Přijeďte si s námi také zastepovat - zdravě a kulturně se protáhnout.
Více:    www.tap.hrubec.com    agency@hrubec.com    774 05 68 05    604 455 875    411 130 066