Letní škola stepu - Klášterec nad Ohří

Fotogalerie 2005 -> Život v KD

Kulturní dům města Klášterce nad Ohří je situován přibližně na rozhraní starého a nového města blízko hlavní dopravní tepny. Nádraží (vlakové i autobusové) jsou odtud jen kousek. V kulturním domě se během roku konají nejvýznamnější události města. Letní škola stepu je jednou z nich.

Kdo se vyspí i ve spacáku, může přivítat možnost bezplatného ubytování v jednom z několika sálků. Samozřejmostí je rozdělení na dívčí a chlapecké zázemí. Tato fotografie zastihla zcela nečekaně dívčí "pokoj".

Protože dámská část kurzu je vždy početnější než pánská, je i druhý sálek využit pro tento rod. Bohužel před fotografem stačili všichni utéct.

Ubytování mužské části účastníků je v místnostech a šatnách zákulisí. Je zde sice trochu těsno, ale pro méně početné pohlaví to vždy postačilo.

Stejně jako loni, také letos, se o naše polední žaludky starali lidé z místní kavárny. Ta byla vyhrazena pouze nám. Komfort pohodového usednutí k "hotovce" pár minut po sprše ocenili téměř všichni. Porce byly slušné, jídlo dobré a ceny nízké. Možnost večerního posezení byla také hojně využita.

Někdo se dokonce po náročném dopoledním tréninku musel dělit o jídlo se svým potomkem. Malá Míša Hejnová - že by příště mejmladší účastník kurzu?

Všechno jednou končí. Jsme bohatší o nějaké ty kroky a zážitky, chudší o nějaké to kilo. Nadešel čas loučení.

Loučení.

TOP navigace WWW sídlaVíce na http://www.tap.hrubec.com
Přijeďte si s námi také zastepovat - zdravě a kulturně se protáhnout.
Kontakt:   tap@hrubec.com   604 455 875