THE HRUBEC TAP TWINS

Nabídka stepařských produkcí

Dovolujeme si Vám nabídnout krátké stepařské SHOW programy, obzvláště vhodné k doplnění kulturních akcí, tanečních zábav nebo společenských večerů. "Tanec, který je slyšet" se hodí jak do komorního prostředí k doladění klubové atmosféry, tak i jako součást velkých show programů s početným publikem.

Ještě jste nás neviděli?

Krátké video náhledy

Omluvte prosím kvalitu danou redukcí velikosti souborů: DJada.wmv (591kB) DJingle.wmv (285kB) DShimSha.wmv (528kB) DShock.wmv (591kB) DStopM1.wmv (480kB) DStoptime.wmv (843kB) DShimSha1.wmv (459kB) DShimSha2.wmv (428kB)

Sólové video náhledy jsou v sekci "Program v akci"

Step je pro nás životním stylem. Mezi naše nejvýznamější ocenění patří tituly Mistrů republiky a Pavlův titul mistra Evropy i SVĚTA.

Naše ambice?

Většina naší produkce je originální. Jdeme cestou vlastní choreografické dílny a čísla šijeme na míru požadavků klientů z vlastních stepařských technik, i když občas se rádi necháváme inspirovat světovými stepařskými kusy. Za nejdůležitější pokládáme precizní práci s rytmem, který v přesném i rychlém provedení může zaujmout každého diváka, obzvláště, je-li vytvářen živě, doslova "před vlastními zraky" ("a slechy", nutno dodat). Hudební doprovod většinou komponujeme a stříháme ve vlastní střižně tak, aby dobře podbarvil i náročnou skladbu choreografií. Specialitou našich DUO produkcí jsou synchronně prováděné prvky podpořené naší fyzickou podobností, ale věnujeme se i sólovým projektům, vyzdvihujícím vlastní originalitu (viz. sólový program).

Nevěříte, že step je atraktivní umělecká disciplína?

Zkomponujeme Vám stepařské výstupy přímo na míru Vaší akce a věřte, že nebudete litovat! Jedinou podmínkou pro uskutečnění naší SHOW je taneční plocha s minimálními rozměry 2 x 2 metry s jakýmkoli "nekobercovým povrchem". SHOW mohou být v provedení SOLO i DUO. Vše podle Vašeho přání!

Kvalita je naším heslem!

Naše SHOW komponována s vědomím potřeby vysoké kvality. Z tohoto důvodu vždy garantujeme "živé" provedení bez "playbacku" stepu, a pokud možno, bez mediálních záznamů, jenž dle našeho názoru mírně degradují osobní prožitek diváka. Stepujeme také na živou hudbu po domluvě s orchestrem a jsme zvyklí přizpůsobovat produkci různým požadavkům náročného klienta.

Rádi vybíráte hotová díla?

Můžete si objednat konkrétní čísla, které byly vytvářeny s ohledem na celosvětovou stepařskou konkurenci z nichž mnohé v této konkurenci také špičkově uspěly. K tradičním úspěchům patří především nominace na světové soutěže z národních klání, které byly uděleny současně s tituly Mistrů republiky všem našim číslům, které se soutěží účastnili. Veškerá čísla, která byla přihlášena do soutěží evropských nebo světových, téměř vždy prošla až do finálových kol a mnohá obsadila IV. až I. místa, a to i v konkurenci takových velmocí, jakými jsou například Spojené Státy nebo Velká Británie (zde se skutečný step narodil).

Spoléháte se raději na letité zkušenosti zasvěcených?

Pokud váháte, která čísla vybrat, sdělte nám jednoduše požadovaný rozsah produkce a my Vám navrhneme optimální kombinace vstupů i choreografií tak, aby se divák bavil co možná nejlépe. V takovém případě Vám pak můžeme navrhnout výrazné množstevní slevy podle rozsahu produkce. Přednostně zařazujeme taková čísla, která získávají největší ohlas publika, avšak všechna naše díla neustále zdokonalujeme, proto od nás diváci vždy uvidí něco nového.

Vaši návštěvníci jistě ocení netradiční kulturní přístup!

Další možnou formou produkce, kterou nabízíme, je step na způsob "pouliční atrakce" neboli "step mezi hosty" v podobě četných výstupů za komunikace s "kolem jdoucím" nebo "kolem postávajícím" publikem. Tento způsob produkce se obzvláště hodí na různé VIP vernisáže nebo prezentace firem. Takové produkce jsou založeny na kvalitní improvizační technice. Velice působivé jsou, dle našich zkušeností, také stepařské improvizace, které nejlépe ve spojení s improvizací hudebníků, dávají možnost divákům vidět, přímo před svými zraky, vznikající SHOW typu komorních jazzových koncertů.

Step?

Vemte tanec těla, přidejte techniku nohou, trochu mimiky obličeje, přiměřeně doprovodné hudby a hojně rytmických lahůdek. Všechno to pořádně promíchejte a můžete labužnicky vychutnávat step, originální umělecký žánr.

TOP navigace WWW sídlaVíce na http://www.tap.hrubec.com
Kontakt:    agency@hrubec.com   (VoIP FAYN) 478 048 192   (T-Mobile) 604 455 875   (Oskar) 774 05 68 05    146 610 749