© Pavel Hrubec

Stepující stránka - demoverze

Zde je možné zkoušet zvuk různých stepařských rytmů (momentálně s triolovým základem ve dvou čtyř-čtvrtečních taktech). Z časových důvodů jde zatím pouze o demoverzi, funkční pouze na platformě IE (+WMP).

V plánu (dle ohlasu) je rožšíření o možnost volby složitějších rytmů, vizualizace v reálném čase, rozlišení levé a pravé nohy, pozice nebo směrování a případný tisk nebo ukládání do datového skladu variací.

Je-li Vaše připojení k internetu pomalejší, první přehrání (vyčkejte prosím zobrazení rytmu po levé straně tohoto textu) bude zřejmě zkreslené (probíhá stahování zvolených "soundů"). Další přehrání by již mělo být v pořádku.


Jedna běžná stepařská choreografie obsahuje kolem 2000 úderů, přičemž každému by měl náležet přesně určený bod časoprostoru :o)

Step,
... krok. Každý z nás kráčí světem. Někdo si to kráčení chce užívat trochu víc a zpestřuje si jej občasným rytmem, nadšením z jeho preciznosti, radostí z barevnosti KROKŮ, krůčků, mezikroků, skoků, skůčků, skluzů, tlesků, lusků a hůhví čím vším ještě. Žijme naplno!
Více:    www.tap.hrubec.com    agency@hrubec.com    604 455 875    411 130 066